Počet položek: 0 0 CZK
CZK EUR

ELTAP

ELTAP - výrobce sedacích souprav, pohovek, postelí

      Firma ELTAP byla založena v roce 1993. Jejím zakladatelem je Leszek Dworak, který spolu se svou manželkou provozoval společnost do roku 2020 - od té doby společnost změnila své právní postavení na ELTAP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ke kterému se připojil i jejich syn V průběhu let získala společnost na polském a mezinárodním trhu jméno známé a uznávané značky. Společnost má 26 let zkušeností, což pro nábytek, znamená, že vyrobený nábytek splňuje vkus i těch nejnáročnějších zákazníků. Dnes je ELTAP podnik, který se specializuje na výrobu rohových sedacích soupravsouprav s křeslempostelí boxspringpohovek, křesel, matrací, taburetů a mnoha dalších produktů.   

     Zaměstnává více než 180 zaměstnanců a díky našemu vývoji neustále hledáme nové.
Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s kvalifikovanou posádkou specialistů, která vynakládá veškeré úsilí, aby náš nábytek zajistil pohodlný odpočinek a uspokojil vkus zákazníků v celé Evropě. 
   Výběrem našich produktů se rozhodnete pro nadčasový nábytek, který vydrží po mnoho let. Pouze takový nábytek vám umožní vytvořit dokonalý interiér přizpůsobený vašim potřebám.

Nabízíme vám výrobky, které jsou krásné, odolné i funkční. Všechny tyto vlastnosti jsou vyrobeny z vysoce kvalitní produkce. Od samého začátku jsme se řídili nejnovějšími trendy v nábytkářství, zajímavým designem a především očekáváními našich zákazníků.
      Máme velký výběr potahových materiálů, ekologickou kůži, dokončovací materiály (dřevo, kov), které vám umožní přizpůsobit nábytek libovolnému uspořádání. Věříme, že právě o interiérech domů se dá říci hodně o jejich hostitelích. Preferované barvy, použité materiály, jakož i vzhled a tvar nábytku mohou odrážet smysl pro estetiku a osobnost majitelů. Do velké míry vytvářejí atmosféru života. Připravili jsme pro vás nabídku našeho obchodu tak, aby byla atraktivní pro milovníky všech stylů, jak pro klasický dekor, tak pro moderní řešení. Staráme se nejen o pohodlí našich zákazníků, ale také o životní prostředí.
 

           v případě, že jste si nevybrali z nabízených materiálů, je možné si vybrat z celého vzorníku ELTAP 

cena se pak liší v závislosti na materiálu, pro konečnou cenu nás kontaktujte
Výběru odpovídá příliš mnoho položek. Vyberte prosím podkategorii.