Počet položek: 0 0,- CZK
CZK EUR

Párty stany všech velikostí a barev

Vykouzlit romantický prostor na zahradě není jednoduché. Výsadby musí korespondovat s liniemi terénu a záhonů. Vkusná modelace dává pocit většího prostoru a poctivá výsadba zajistí dokonalé oddechové zázemí. Jen vhodně zvolené rostliny navozují pocit vzdušnosti a jedinečnosti. Zahrada je dokonalá je čas pozvat přátelé na piknik.

Párty stany! Nesmíme opomenout zastřešit každou pořádanou akci. Přece při prvním dešti se s hosty nebude hrnout domů. Párty stany využívají nejen majitelé zahrad, ale i restauratéři a podnikatelé.

Vyberte párty stany - vhodné pro každého!

Párty stany – investujte do kvality

Párty stany! Doporučujeme investovat do kvality a z daleka se vyhnout pohybným prodejcům, ale také hobby marketu, pokud stojíte o stabilní a kvalitní výrobek. U party stanu je důležitá především stabilita, aby při větším větru se stan neskácel na zem. Tato estráda by možná vaše hosty pobavila, ale firemní akce se zříceným stanem – to by již velká zábava nebyla. Pokud zavítáte do našeho internetového obchodu, tak se můžete spolehnout, že naše párty stany zvládnou i nejtěžší provozní podmínky. Lze je využít při závodech, při akcích pořádaných cateringovými agenturami nebo záchranářských týmů, ale také na veletrzích, filmovém natáčení, módních přehlídkách a při různých zájmových činností – rybáři, drobní chovatelé, zahrádkáři apod.  

Vše o stanech ZDE

Stylově designovaný pomocník – párty stany 

Párty stany – špičkový, stylově designovaný pomocník. Pořádáte pravidelně garden party a jiné akce? Tak to zajisté již dávno si tyto výrobky nepronajímáte v půjčovnách a párty stan je ve vaší výbavě. Párty stany se jednoduše skládají a převážejí – máte doma působivý funkční prvek. V parném dni se dají boční plachty sundat, takže si můžete užívat příjemný letní den. A proti dotěrnému hmyzu si pořiďte moskytiéru.  Léto volá – užívejte příjemné chvíle se svými přáteli a rodinou se špičkovými výrobky z našeho eshopu!

test
<!-- Foxentry start -->
<script type="text/javascript"> 
 var Foxentry;
 (function () {
  var e = document.querySelector("script"), s = document.createElement('script');
  s.setAttribute('type', 'text/javascript');
  s.setAttribute('async', 'true');
  s.setAttribute('src', 'https://cdn.foxentry.cz/lib');
  e.parentNode.appendChild(s);
  s.onload = function(){ Foxentry = new FoxentryBase('2HyVeie6E9'); }
 })();
</script>
<!-- Foxentry end -->
Copyright © www.ak-nabytek.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.ak-nabytek.cz

Používáním webů společnosti Aleš Koblížek, souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.   Další informace