Přihlaste se k newsletteru a získejte slevu 3 % na první nákup!
Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
419 hodnocení
5
369x
4
18x
3
8x
2
1x
1
23x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
EF
Eliška Forgáčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
JŠ
Jiří Štefan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2026
DŠ
Dagmar Šmigurová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2026
JH
Jan Hofman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2026
.. vše super, výběr, cena, dodání
V roce 2015 jsme tuhle firmu měli moc rádi, byli skvělí, ale o několik let později se z nich stala prostě chamtivá firma, která si účtuje 4 000 Kč jen za to, že přinesou pohovku do pokoje – dokonce i Ikea si za stejnou službu účtuje jen 1 200 Kč. Jsou to vlastně jen dropshippeři, kteří objednávají levný nábytek z Polska, připočítávají k němu obrovskou marži a prodávají ho dál, a k tomu ještě účtují neuvěřitelně předraženou
DŠ
Dominik Špecián
(Administrátor)
19.5.2026
Dobrý den,
mrzí nás, že máte s nákupem u nás negativní zkušenost. Rádi bychom však uvedli některé informace na pravou míru.
Služba prémiové dopravy je na našich stránkách detailně popsána ještě před dokončením objednávky. Součástí této služby je:
„Dovoz zakoupeného zboží na doručovací adresu, výnos zboží do libovolného patra (výnos = výnos našimi 2 pracovníky).“
Nikde není uvedeno, že by součástí služby byla montáž či demontáž nábytku. O této skutečnosti jste byl navíc předem informován také e-mailem. Prémiová doprava je zcela dobrovolná služba a zákazník má vždy možnost zvolit standardní dopravu bez příplatku. Nikdo Vás tedy nenutil tuto variantu využít.
Cena prémiové dopravy není tvořena pouze samotným „vynesením pohovky“, jak uvádíte, ale zahrnuje kompletní logistiku, manipulaci s rozměrným a těžkým zbožím, práci dvou pracovníků, plánování rozvozů, pohonné hmoty i odpovědnost za bezpečné doručení nábytku až do bytu zákazníka. U velkých sedacích souprav se navíc často jedná o velmi náročnou manipulaci v úzkých prostorech nebo bez výtahu.
Rovněž bychom rádi reagovali na tvrzení o „dropshippingu“. Nejsme anonymní překupníci, ale dlouhodobě fungující český e-shop, který spolupracuje s řadou evropských výrobců včetně polských producentů nábytku, stejně jako mnoho dalších známých prodejců na českém trhu. Původ zboží z Polska rozhodně automaticky neznamená nízkou kvalitu – naopak polský nábytkářský průmysl patří mezi největší a nejkvalitnější v Evropě.
Chápeme, že cena dopravy nemusí vyhovovat každému zákazníkovi, ale snažíme se být maximálně transparentní a všechny podmínky i ceny uvádíme předem. Mrzí nás proto, že i přes předchozí vysvětlení vznikl takto negativní dojem.
I přesto Vám děkujeme za zpětnou vazbu.
LK
Lucie Krajickova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.5.2026
PJ
Pavel Jozefčák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2026
JF
Jaroslav Fišer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2026
Výborný obchod a doprava
VP
Vítězslav Průcha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2026
Naprostá spokojenost.
BS
Blanka Suralová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2026
KN
Kateřina Němcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2026
VŠ
Věra Šmídová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2026
Doporučuji všem
PH
Pavlína Hodačová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2026
Doporučuji všem
IČ
Iva Černá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.3.2026
Spokojenost maxim
Sedačka krásná
JV
Jan Vendiš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.3.2026
PP
Petr Pristach
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.3.2026
Pomalejší dodání, ale to se stává s návalem zakázek ;-) jinak naprostá spokojenost. Jednání a doprava super.
KM
Květa Mílová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.2.2026
KH
Kateřina Hubová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2026
Vse ok
MB
Monika Beránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2026
Super
RK
Radim Kraus
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2026
Prodávají velmi nekvalitní zboží, k reklamací se staví negativně aniž by výrobek zkontrolovali. Příklad: propadlá sedačka, poslal jsem foto celé (protože to chtěli) sedačky a odpověď byla: neuznáváme, zákazník si ji poškodil sám. Nikdo nechtěl sedačku ani vidět. Xx hádek a dohadů na toto téma nikam nevedlo, skoro přestali komunikovat. Po lokálním odkrytí čalouníkem bylo zjištěno chybné nastřeleni upevnění pružin ( nekvalitní čast dřeva a kraj)a tim se odlomila část konstrukce .Obchod nedoporučuji a ne jen z hlediska zboží ale taky z hlediska jejích velmi ale velmi špatného zákaznického přístupu.
AK
Aleš koblížek
(Administrátor)
21.2.2026
Dobrý den,
mrzí nás, že máte ze situace negativní zkušenost.
Reklamace byla posouzena standardním způsobem na základě fotodokumentace, kterou jste na žádost výrobce doložil. U nadrozměrného nábytku je tento postup běžný a vychází z reklamačních pravidel výrobce. Na základě odborného vyhodnocení bylo uzavřeno, že se jedná o poškození vzniklé užíváním, nikoli o výrobní vadu.
Abychom situaci řešili konstruktivně, nabídli jsme Vám možnost placené opravy prostřednictvím výrobce včetně orientační kalkulace. Tuto variantu jste se rozhodl nevyužít.
Zároveň evidujeme, že do konstrukce bylo následně zasaženo třetí osobou (čalouníkem), což již znemožňuje další objektivní posouzení původního stavu výrobcem.
Naším cílem není se zákazníky vést spory, ale hledat řešení v rámci zákonných postupů. I nadále jsme připraveni komunikovat věcně a korektně.
